5. kolo SONSeriál tady!

Zadání 1. kola VGS tady!

Site...

Jsem tu...! =o)

7. ledna 2011 v 16:33 | Ellie♥
Achoooj" Strášně se omlouvám, že píšu až teˇd, ale bylo to dost náročné...! =oD Včera jsem dorazila domů asi v 7 hodin ráno, takže jsem pořád nějak mimo! =oD Tak děkuji za pochopení! =o) Jinak maturáček byl dokonalý, strášně moc jsem si ho užila, stejně tak i After... =o) Ale můžu Vám říct, že to uteklo strašně rychle! =o(Škoda, že tenhle okamžik je jen jednou (snad) v životě... =o) No ješstli bude chtít vidět nějaké fotky, tak písněte pod článek, zatím je sem dávat nebudu, aby to nebylo zbytečné... =o)

HIATUS...!

4. ledna 2011 v 19:32 | Ellie♥
Ahojky, od 4.1. 2011 do 6 nebo 7.1. 2011 pozastavuji! Zítra mám maturitní ples, takže se sem nedostanu, nebo určitě nic nebudu přidávat... Zatím páčko =o)

Happy New Year!

1. ledna 2011 v 0:26 | Ellie♥
Tak přeji všem krásný Nový rok 2011!!! =o)

Vánoce... =o)

25. prosince 2010 v 17:41 | Ellie♥
Ahojky, tak jak jste si užili Vánoce a Štědrý den? Co Vám Ježíšek naježil pod stromeček?

Šatičky...

9. prosince 2010 v 20:03 | Ellie♥
Ahojky, tak Vám sem hodím fotku šatiček, které budu mít na maturák. Vlastně Vám sem dám 2. Jedny jsem si vybrala a ty druhé ne...

Prosííím!

20. listopadu 2010 v 23:26 | Ellie♥
Ahojky, hledám spoluadminku pro svůj druhý blog, který je o Gossip Girl! Byla bych Vám strašně vděčná, kdyby jste se přihlásili!

Blog se nachází tady!

Najdete tam i podmínky a přihlášku, tak se pls hlašte! =o)

Doufám, že se někdo najde!!! =o)

Grrr... =o(((

8. listopadu 2010 v 19:51 | Ellie♥
Ahojky, já vííím, že tu vůbec nejsem a strašně mě to mrzí, ale ve škole je toho prostě moc... Maturitní okruhy, generálky atd... Jo ale mimochodem odmaturovala jsem! Tedy alespoň v těch nanečisto nooo =oD No teď dělám cenky za SONCh, tak snad to stihnu dneska dodělat... zatím se mějte famfááárově! =o*

Věci do Párty

1. listopadu 2010 v 21:03 | Ellie♥
Ahojky, tak jsem se přihlásila do párty u mého Affíka Wizard-Barulie.
Tady je něco málo, co jsem do párty vyrobila... Jsou to 2 záložky, jedna se Selenou Gomez a jedna s Demi Lovato, avatar se Selenou Gomez a banner se Selenou Gomez. Upřímně řrčrno, já jsem docela spokojená, protože záložky i banner jsem dělala poprvé, takže si myslím, že to není úplně nejhorší... Co myslíte vy?

Záložky:
...

...
Avatar:
...
Banner:
...
Tak pište do komentů, jsem zvědavá na Vaše názory! =o)

Jsem tu! =o)

31. října 2010 v 19:20 | Ellie♥
Ahojky, tak jsem zase tady! Díky za milé komentáře, potešily! =o) Můžu říct, že jsem se měla krádně! Byla jsem kousek od Plzně v malé vesničce a bylo nádherně! =o) Pod článek hodím pár fotek, tak se mrkněte... =o) No a já se pokusím přidat všechny novinky, co jsem v pátek nestihla, uděám další kolo SONCh a kdy ž to stihnu, tak udělám i new Potm a Hot or Not, ale nic neslibuji... =o) No a jak jste se měli o prázdniny?

Omluva...

28. října 2010 v 22:39 | Ellie♥
Ahojky, omlouvám se, že jsem tu dnes nebyla a ani nic nepřidala, ale nějak nestíhám... No a zítra odjíždíme a vracíme se v neděli, takže to určitě tu budu!!! Tak se ještě jednou omlouvám taky Affíkům! Mějte se famfárově a užívejte prázdniny! pá =o*

Info...

26. října 2010 v 22:19 | Ellie♥
Ahojky, tak mám v plánu tu trochu předělat rozcestníky, nevím, kdy to bude... Myslela jsem si, že to udělám ještě dnes, ale bohužel jsem to nestihla takže snad zítra, když jsou ty prázdninky! =o)

Nestíhááám =oD

14. října 2010 v 19:10 | Ellie♥
Ahojky, tak dneska asi nic nebude! =oD Nestíhám! =oD Dneska se bude věnovat vypracovávání maturitních otázek, alespoň trochu... =oD no takže dneska nic nepřidám, snad ítra a nebo o víkend! Tak se omluvujuuu =o* Zatím se mějte famfáárově a pá! =o***

Nová přezdívka

9. října 2010 v 0:10 | Ellie♥
Ahojky, tak jsem si změnila přezdívku. Tamta už mě nějak nebavila... =oD
Takže moje nová přezdívka je ellie♥ Tak prosím Affíky, aby si to změnili. Děkuju a dobrou! =o)

Jak to vypadá s blogem do budoucna?

1. října 2010 v 18:39 | hilaryfan♥
Ahojky, určitě jste si všimli, že tu teď moc nejsem...Omlouvám se za to, především svým Affíkům! Moc mě to mrzí! =o( A teď důvod. Asi je to jasné - škola... Domu přijíždím až kolem páté hodiny, když už se na pc dostanu, tak vypracovávám maturitní otázky a nebo dělám něco do školy... Takže tu opravdu moc nejsem... Takže Affíky se budu snažit obíhat alespoň 2x do týdne, tak mi to prosím promiňte! Tak se zatím mějte famfááárově!!! =o*

Tak jsem tu =o)

19. září 2010 v 21:20 | hilaryfan♥
Tak jsem konečně tady... Vinobraní bylo úúúžasný a já jsem značně unavená... =oD Takže teď asi oběhnu Affíky a půjdu do hajan... zatím páčk =o)

Důležité...

17. září 2010 v 17:36 | hilaryfan♥
Ahojky, píšu tu jen na rychlo a hned zase letím, tak omluvte případné chyby... =oD Od pátku do neděle pozastavuju!!! Máme u nás vinobraní a já budu celý den pryč, takže se omlouvám a v neděli večer, pokud bud živá =oD, oběhnu Affs a snad i něco přidám. Zatím se mějte famfárově a páááá =o*

Prosííím... =o)

10. září 2010 v 22:48 | hilaryfan♥
Ahojky, pořád potřebuju hlásky. Finále SONC tady! Hlasujte prosím pro hilaryfan♥ moooc porsím, finále končí v pondělí... Jestli budete chtít něco udělat, nějaký diplom bo avatar, tak klidně písněte, kolikátý to byl hlas a co chcete udělat... moc vám děkuju =o)

Omlouvám se!!!

7. září 2010 v 20:33 | hilaryfan♥
Ahojky, vím, že teď blog hodně zanedbávám a taky svoje Affíky a moc se za to omlouvám... Byla jsem teď od pondělí doma, protože jsem si v sobotu hnuola se zádam a tak trochu jsem se nemohla hýbat... no měla bych být doma ještě, alechtěla bych už do školy, tak se uvidí...No a dneska, když už bych mohla i n a blogu něco málo udělat, tak jsme odváželi babičku do nemocnice a přišla jsem domu až teď... Takže sand zítra vás konečně oběhnu a ještě jednou se omlouvám!!! =o)

Hlásky prosííím!

6. září 2010 v 16:24 | hilaryfan♥
Ahojky, potřebuju hlásky, jsem ve finále SONC s Hilary Duff a kolo končí 13.9. 2010, tak mi prosím hlásněte tady!!! Děkuju moc a kdyby jste chtěli diplom, takklidně napište do komentů, kolikátý to byl hlas, co na diplom a já vám ho udělám, děkuju moc =o)
 
 

Reklama